Nowoczesne prezenty dla fana elektroniki

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Dobry pomysł na prezent trudno jest znaleźć nawet, jeśli znasz obdarowywaną osobę na wylot. Wiele osób szuka z tego powodu inspiracji w Internecie. Jedną z jednocześnie najłatwiejszych i najtrudniejszych grup, dla których poszukuje się prezentów są gadżeciarze. Łatwo znaleźć dla nich prezent, ponieważ rozmaitych nowinek technicznych jest na rynku mnóstwo. Z drugiej strony, miłośnik nowoczesnych technologii często ma już w kolekcji akcesoriów. Przedstawiamy kilka oryginalnych pomysłów na prezent dla fanów elektroniki.   

Prezent dla posiadacza drukarki 3D  

Jedną z najbardziej ekscytujących technologii dla hobbystów jest druk 3D. Możliwość kreowania nowych przedmiotów i przenoszenia swoich pomysłów i marzeń na świat rzeczywisty jest niezwykle kusząca i pociąga wielu miłośników nowinek. Jednym z problemów, jakie napotykają posiadacze czy choćby użytkownicy drukarek 3D jest cena i szybkie zużycie filamentu. Do zrealizowania dużych projektów potrzebna jest czasem ogromna ilość materiału, który nie należy do tanich, a jest niezbędny przy jakiejkolwiek pracy z drukarką. Filamenty do drukarek 3D będą doskonałym upominkiem dla kogoś, o kim wiesz, że uwielbia zajmować się takim drukiem. W ten sposób nie tylko podkreślisz, że dobrze znasz daną osobę i jej zainteresowania, lecz także sprawisz jej dużą radość, przy okazji odciążając portfel. Czego chcieć więcej od prezentu!  

Nowoczesny dron  

Każdy miłośnik fotografii i nowoczesnej elektroniki marzy o tym, by mieć własnego drona. Te urządzenia pojawiły się na rynku dla amatorów zaledwie kilka lat temu, ale od razu podbiły serca gadżeciarzy. Dzięki dronowi możesz bowiem kręcić piękne ujęcia z lotu ptaka, tworzyć naprawdę ciekawe materiały wideo i zaglądać w miejsca niedostępne z lądu. Ceny niektórych, bardzo zaawansowanych modeli dronów sięgają nawet pięciocyfrowych kwot, ale spokojnie, drony DJI, idealne dla początkujących możesz kupić już za około 400-500 złotych. Jeśli planujesz duży prezent od kilku osób na raz, taki dron sprawdzi się doskonale. 

Zanim podejmiesz decyzję o kupieniu drona w prezencie musisz jednak pamiętać o jednej rzeczy. Obecnie prawo wymaga zdobycia uprawnień do latania dronem nawet dla amatorów. Nie ma tu znaczenia wielkość czy waga urządzenia, jeśli coś wzbija się wysoko w powietrze, musi być pilotowane przez świadomą osobę. Upewnij się więc, że obdarowywana osoba chce i może zrobić taki kurs, aby móc korzystać ze swojego prezentu legalnie.   

Smartwatch lub smartband   

Jeśli ktoś interesuje się elektroniką i nowoczesnymi urządzeniami, z pewnością radość sprawi mu smartwatch. Możliwość rozmawiania przez telefon, odbierania smsów i maili oraz słuchania muzyki przez zegarek jest niesamowicie atrakcyjna, zwłaszcza dla gadżeciarza. Smartwatche nie są już nowością na rynku, jednak nadal jest wiele osób, które z nich nie korzystają, między innymi ze względu na ich cenę. Modele inteligentnych zegarków elektronicznych z różnych półek cenowych możesz znaleźć na stronie diliho.pl.   

Nieco mniej zaawansowanym i przeznaczonym przede wszystkim do monitorowania zdrowia właściciela modelem smartwatchy, są smartbandy. Elektroniczne opaski pokazują godzinę, tak jak zegarki, jednak wyposażone są także w monitor pulsu, oddechu, snu czy ciśnienia. To świetny pomysł na prezent dla sportowca lub osoby starszej, zainteresowanej nowinkami technicznymi.  

Zdjęcie główne: pexels.com/Josh Sorenson

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pomysły na wieczór kawalerski
Pomysły na wieczór kawalerski
Wieczór kawalerski jest jednym z elementów przygotowań do ślubu. Co jednak zrobić, aby stał się on niezapomniany dla przyszłego Pana Młodego? Przedstawiamy kilka naszych pomysłów na ciekawy wieczór kawalerski.
Idealne Stylizacje na Lato od Pako Lorente
Idealne Stylizacje na Lato od Pako Lorente
Pako Lorente to firma, która zyskała uznanie w modzie męskiej dzięki swojemu nieszablonowemu podejściu do klasyki
Jakie są najważniejsze zasady higieny jamy ustnej
Jakie są najważniejsze zasady higieny jamy ustnej
Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia i samopoczucia. Warto pamiętać, że to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia, ponieważ brak odpowiedniej higieny jamy ustnej może prowadzić do różnych chorób, takich jak próchnica, choroby przyzębia czy zapalenia dziąseł. W tym artykule omówimy najważniejsze zasady higieny jamy ustnej.
Ostatnie wpisy