Nowoczesne prezenty dla fana elektroniki

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Dobry pomysł na prezent trudno jest znaleźć nawet, jeśli znasz obdarowywaną osobę na wylot. Wiele osób szuka z tego powodu inspiracji w Internecie. Jedną z jednocześnie najłatwiejszych i najtrudniejszych grup, dla których poszukuje się prezentów są gadżeciarze. Łatwo znaleźć dla nich prezent, ponieważ rozmaitych nowinek technicznych jest na rynku mnóstwo. Z drugiej strony, miłośnik nowoczesnych technologii często ma już w kolekcji akcesoriów. Przedstawiamy kilka oryginalnych pomysłów na prezent dla fanów elektroniki.   

Prezent dla posiadacza drukarki 3D  

Jedną z najbardziej ekscytujących technologii dla hobbystów jest druk 3D. Możliwość kreowania nowych przedmiotów i przenoszenia swoich pomysłów i marzeń na świat rzeczywisty jest niezwykle kusząca i pociąga wielu miłośników nowinek. Jednym z problemów, jakie napotykają posiadacze czy choćby użytkownicy drukarek 3D jest cena i szybkie zużycie filamentu. Do zrealizowania dużych projektów potrzebna jest czasem ogromna ilość materiału, który nie należy do tanich, a jest niezbędny przy jakiejkolwiek pracy z drukarką. Filamenty do drukarek 3D będą doskonałym upominkiem dla kogoś, o kim wiesz, że uwielbia zajmować się takim drukiem. W ten sposób nie tylko podkreślisz, że dobrze znasz daną osobę i jej zainteresowania, lecz także sprawisz jej dużą radość, przy okazji odciążając portfel. Czego chcieć więcej od prezentu!  

Nowoczesny dron  

Każdy miłośnik fotografii i nowoczesnej elektroniki marzy o tym, by mieć własnego drona. Te urządzenia pojawiły się na rynku dla amatorów zaledwie kilka lat temu, ale od razu podbiły serca gadżeciarzy. Dzięki dronowi możesz bowiem kręcić piękne ujęcia z lotu ptaka, tworzyć naprawdę ciekawe materiały wideo i zaglądać w miejsca niedostępne z lądu. Ceny niektórych, bardzo zaawansowanych modeli dronów sięgają nawet pięciocyfrowych kwot, ale spokojnie, drony DJI, idealne dla początkujących możesz kupić już za około 400-500 złotych. Jeśli planujesz duży prezent od kilku osób na raz, taki dron sprawdzi się doskonale. 

Zanim podejmiesz decyzję o kupieniu drona w prezencie musisz jednak pamiętać o jednej rzeczy. Obecnie prawo wymaga zdobycia uprawnień do latania dronem nawet dla amatorów. Nie ma tu znaczenia wielkość czy waga urządzenia, jeśli coś wzbija się wysoko w powietrze, musi być pilotowane przez świadomą osobę. Upewnij się więc, że obdarowywana osoba chce i może zrobić taki kurs, aby móc korzystać ze swojego prezentu legalnie.   

Smartwatch lub smartband   

Jeśli ktoś interesuje się elektroniką i nowoczesnymi urządzeniami, z pewnością radość sprawi mu smartwatch. Możliwość rozmawiania przez telefon, odbierania smsów i maili oraz słuchania muzyki przez zegarek jest niesamowicie atrakcyjna, zwłaszcza dla gadżeciarza. Smartwatche nie są już nowością na rynku, jednak nadal jest wiele osób, które z nich nie korzystają, między innymi ze względu na ich cenę. Modele inteligentnych zegarków elektronicznych z różnych półek cenowych możesz znaleźć na stronie diliho.pl.   

Nieco mniej zaawansowanym i przeznaczonym przede wszystkim do monitorowania zdrowia właściciela modelem smartwatchy, są smartbandy. Elektroniczne opaski pokazują godzinę, tak jak zegarki, jednak wyposażone są także w monitor pulsu, oddechu, snu czy ciśnienia. To świetny pomysł na prezent dla sportowca lub osoby starszej, zainteresowanej nowinkami technicznymi.  

Zdjęcie główne: pexels.com/Josh Sorenson

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Chcesz rzucić palenie? Podpowiadamy, jak zareaguje na to Twój organizm i jak wytrwać w tym postanowieniu
Chcesz rzucić palenie? Podpowiadamy, jak zareaguje na to Twój organizm i jak wytrwać w tym postanowieniu
Chcesz rzucić palenie, ale brakuje Ci motywacji? Sprawdź, jak może zareagować Twój organizm i jak możesz wspomóc proces rzucania palenia.
Najnowsze trendy w biżuterii z kamieni naturalnych
Najnowsze trendy w biżuterii z kamieni naturalnych
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie kamienie naturalne są obecnie najbardziej pożądane w świecie biżuterii?
Jak dbać o jeansy, by długo prezentowały się zjawiskowo?
Jak dbać o jeansy, by długo prezentowały się zjawiskowo?
Sprawdź, jak dbać o jeansy, żeby służyły Ci na dłużej.
Ostatnie wpisy