Pharrell Williams podzielił się swoim sposobem na młody wygląd i… wypuścił linię kosmetyków

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Znany muzyk słynnie z wiecznie młodego wyglądu i cery bez zmarszczek. Teraz wszyscy mogą poznać jego pielęgnacyjny sekret i… kupić kosmetyki autorstwa Pharrella, które już są w sprzedaży.

Humanrace – taką nazwę nosi linia kosmetyków Pharrella Willamsa. Jest stworzona i wyprodukowana w duchu trendów prekologicznych, bo składa się tylko z trzech produktów: środka oczyszczającego, złuszczającego i nawilżającego. Tak ograniczona ilość produktów do pielęgnacji to sekret wiecznej młodości muzyka.

Marka Humanrace ma także mocno na względzie podejście do zrównoważonej produkcji i nie szkodzenie środowisku. Każdy element opakowania kosmetyków nadaje się do ponownego napełnienia i ponownego użycia. Wykonano je w ponad 50 % z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Linia kosmetyków do pielęgnacji Pharrella Williamsa trafiła do sprzedaży 25 listopada i można je kupić na stronie internetowej Humanrace. Ceny zaczynają się od 32 USD do 48 USD. Cały zestaw kosmetyków można kupić za 100 USD.

Przeczytaj także: JAK DBAĆ O TATUAŻ?

Zdjęcie główne: Mauricio Santana / Stringer/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
5 prezentów na dzień mężczyzn
5 prezentów na dzień mężczyzn
Przygotowaliśmy pięć ciekawych pomysłów na trafiony prezent z okazji 10 marca!
Najczęstsze wrodzone wady serca u dzieci i dorosłych
Najczęstsze wrodzone wady serca u dzieci i dorosłych
Wady wrodzone serca to nieprawidłowości w jego budowie lub funkcjonowaniu. Diagnozuje się je zazwyczaj tuż po narodzinach dziecka, a w niektórych przypadkach nawet jeszcze w okresie życia płodowego. 
5 faktów o brodzie, które powinien znać każdy szanujący się brodacz
5 faktów o brodzie, które powinien znać każdy szanujący się brodacz
Broda jest sexy czy nie? To już kwestia bardzo indywidualna. Na temat brody powstało wiele mitów i ciekawostek. Znasz jakieś ciekawe anegdoty o brodzie?
Ostatnie wpisy