Tesla – auto przyszłości czy przynęta na laików?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zamieniając marzenia o jeździe autonomicznej w rzeczywistość, Tesla urosła do miana lidera wśród najbardziej progresywnych marek. Z tą pozycją wiąże się jednak nie tylko prestiż, lecz przede wszystkim odpowiedzialność.

Jak radzi sobie z nią Tesla? Czy marka ta rzeczywiście jest w stanie zaoferować swoim użytkownikom ponadprzeciętną jakość? Zostań z nami, by dowiedzieć się więcej.

Prawdziwy futuryzm czy tania otoczka?

Wygląd samochodów amerykańskiego producenta wywołuje zasadne pytanie: Futurystyczny design wnosi rzeczywistą wartość, czy może po prostu dobrze się sprzedaje? Wygląd Tesli faktycznie potrafi rzucić się w oczy, lecz nie jest to jego jedyne zastosowanie. Aerodynamiczne kształty to znacznie więcej niż wizualna przynęta.

W rzeczywistości marka prowadzi liczne badania i testy nad oporami powietrza. Wykorzystywane w produkcji aut rozwiązania z zakresu aerodynamiki są celowe, skuteczne, a nawet technologicznie przełomowe. Kolejne modele wykazują coraz niższe współczynniki oporu powietrza. Marka świadomie pracuje nad aerodynamiką swoich pojazdów, stale podnosząc ich ekonomiczność, a tym samym standardy w świecie motoryzacji.

Technologia przyszłości, która działa

Popularyzator przedsiębiorstwa Tesla Motors, Elon Musk, słynie z powoływania do życia przyszłościowych i często z pozoru nierealnych idei. Można zaliczyć do nich projekty takie jak PayPal, SpaceX lub Neuralink. Nie inaczej jest w przypadku Tesli. Działalność firmy bez wątpienia stanowi milowy krok w kierunku przyszłości. Dzięki ciężkiej pracy najtęższych głów tego świata autonomiczna jazda z wykorzystaniem autopilota stała się naszą codziennością.

Choć może to zabrzmieć irracjonalnie, Ty również możesz rozsiąść się wygodnie w fotelu auta, podczas gdy ono bezpiecznie zawiezie Cię do celu. TESLA Model Y oraz inne nowoczesne egzemplarze są już dostępne w naszym kraju w różnych opcjach leasingowych. Możliwość wybrania takiej formy finansowania przedsięwzięcia stanowi dodatkową zaletę. Leasing pozwala bowiem uniknąć jednorazowego zamrożenia pokaźnego kapitału, a przedsiębiorcom stwarza okazję do zaoszczędzenia na stawkach VAT.

Codzienne użytkowanie – równie genialne?

Nie ulega wątpliwości, że samochody marki Tesla posiadają wiele genialnych rozwiązań technicznych. Czy jednak użytkownicy są zadowoleni ze zwykłego komfortu ich użytkowania?

Odpowiedź na to pytanie kryje się w licznych opiniach dostępnych w Internecie. Jeśli jesteś zainteresowany autem futurystycznej marki z USA, koniecznie przeprowadź własny research. Już teraz możemy jednak zdradzić, że wygoda użytkowania i praktyczne rozwiązania oferowane przez Teslę są warte swojej ceny. Amerykański producent dba o szczegóły z pedantyczną dokładnością. Świetnym tego przykładem są prace nad komfortem akustycznym aut. Już sam w sobie silnik elektryczny jest cichy, a pozostałe rozwiązania pozwalają dodatkowo zminimalizować szum powietrza powstający wskutek poruszania się pojazdu.

Zdj. główne: materiał od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Picie wody podczas treningu zwiększa sportowe wyniki
Picie wody podczas treningu zwiększa sportowe wyniki
Dowiedz się, jak woda wpływa na Twoje wyniki sportowe.
Ile kalorii mają poszczególne drinki i popularne napoje?
Ile kalorii mają poszczególne drinki i popularne napoje?
Zrobiliśmy przegląd najpopularniejszych alkoholi i drinków – sprawdź, jak wygląda ich kaloryczność!
Najczęstsze wrodzone wady serca u dzieci i dorosłych
Najczęstsze wrodzone wady serca u dzieci i dorosłych
Wady wrodzone serca to nieprawidłowości w jego budowie lub funkcjonowaniu. Diagnozuje się je zazwyczaj tuż po narodzinach dziecka, a w niektórych przypadkach nawet jeszcze w okresie życia płodowego. 
Ostatnie wpisy