Tesla – auto przyszłości czy przynęta na laików?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zamieniając marzenia o jeździe autonomicznej w rzeczywistość, Tesla urosła do miana lidera wśród najbardziej progresywnych marek. Z tą pozycją wiąże się jednak nie tylko prestiż, lecz przede wszystkim odpowiedzialność.

Jak radzi sobie z nią Tesla? Czy marka ta rzeczywiście jest w stanie zaoferować swoim użytkownikom ponadprzeciętną jakość? Zostań z nami, by dowiedzieć się więcej.

Prawdziwy futuryzm czy tania otoczka?

Wygląd samochodów amerykańskiego producenta wywołuje zasadne pytanie: Futurystyczny design wnosi rzeczywistą wartość, czy może po prostu dobrze się sprzedaje? Wygląd Tesli faktycznie potrafi rzucić się w oczy, lecz nie jest to jego jedyne zastosowanie. Aerodynamiczne kształty to znacznie więcej niż wizualna przynęta.

W rzeczywistości marka prowadzi liczne badania i testy nad oporami powietrza. Wykorzystywane w produkcji aut rozwiązania z zakresu aerodynamiki są celowe, skuteczne, a nawet technologicznie przełomowe. Kolejne modele wykazują coraz niższe współczynniki oporu powietrza. Marka świadomie pracuje nad aerodynamiką swoich pojazdów, stale podnosząc ich ekonomiczność, a tym samym standardy w świecie motoryzacji.

Technologia przyszłości, która działa

Popularyzator przedsiębiorstwa Tesla Motors, Elon Musk, słynie z powoływania do życia przyszłościowych i często z pozoru nierealnych idei. Można zaliczyć do nich projekty takie jak PayPal, SpaceX lub Neuralink. Nie inaczej jest w przypadku Tesli. Działalność firmy bez wątpienia stanowi milowy krok w kierunku przyszłości. Dzięki ciężkiej pracy najtęższych głów tego świata autonomiczna jazda z wykorzystaniem autopilota stała się naszą codziennością.

Choć może to zabrzmieć irracjonalnie, Ty również możesz rozsiąść się wygodnie w fotelu auta, podczas gdy ono bezpiecznie zawiezie Cię do celu. TESLA Model Y oraz inne nowoczesne egzemplarze są już dostępne w naszym kraju w różnych opcjach leasingowych. Możliwość wybrania takiej formy finansowania przedsięwzięcia stanowi dodatkową zaletę. Leasing pozwala bowiem uniknąć jednorazowego zamrożenia pokaźnego kapitału, a przedsiębiorcom stwarza okazję do zaoszczędzenia na stawkach VAT.

Codzienne użytkowanie – równie genialne?

Nie ulega wątpliwości, że samochody marki Tesla posiadają wiele genialnych rozwiązań technicznych. Czy jednak użytkownicy są zadowoleni ze zwykłego komfortu ich użytkowania?

Odpowiedź na to pytanie kryje się w licznych opiniach dostępnych w Internecie. Jeśli jesteś zainteresowany autem futurystycznej marki z USA, koniecznie przeprowadź własny research. Już teraz możemy jednak zdradzić, że wygoda użytkowania i praktyczne rozwiązania oferowane przez Teslę są warte swojej ceny. Amerykański producent dba o szczegóły z pedantyczną dokładnością. Świetnym tego przykładem są prace nad komfortem akustycznym aut. Już sam w sobie silnik elektryczny jest cichy, a pozostałe rozwiązania pozwalają dodatkowo zminimalizować szum powietrza powstający wskutek poruszania się pojazdu.

Zdj. główne: materiał od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Leczenie ortodontyczne to nie wstyd!
Leczenie ortodontyczne to nie wstyd!
Warto poznać prawdziwe fakty na ten temat.
Pomysły na wieczór kawalerski
Pomysły na wieczór kawalerski
Wieczór kawalerski jest jednym z elementów przygotowań do ślubu. Co jednak zrobić, aby stał się on niezapomniany dla przyszłego Pana Młodego? Przedstawiamy kilka naszych pomysłów na ciekawy wieczór kawalerski.
Jak wybrać dobrego lekarza internistę dla Twojej rodziny?
Jak wybrać dobrego lekarza internistę dla Twojej rodziny?
Dowiedz się, jakie cechy powinien posiadać dobry lekarz internista dla Państwa rodziny, na co zwrócić uwagę przy wyborze i porady na temat sprawdzania kwalifikacji i doświadczenia lekarza.
Ostatnie wpisy