TC Candler wybrał najpiękniejszą kobietę na świecie w 2020 roku

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ma 19-lat, pochodzi z Izraela i jest modelką. TC Candler, jak co roku, wybrał najpiękniejszą kobiecą (i męską też) twarz na świecie. Kto zachwycił jury w 2020 roku?

Yael Shelbia, bo to o niej mowa, na liście nominowanych znalazła się nie po raz pierwszy. W 2018 roku dziewczyna zajęła trzecie miejsce, a rok później stanęła na podium stopień wyżej. Jednak jak wiadomo – do trzech razy sztuka. W 2020 roku TC Candler ogłosił 19-latkę z Izraela najpiękniejszą twarzą minionego roku.

Kim jest najpiękniejsza kobieta na Ziemi? Yael odbywa aktualnie w swoim kraju obowiązkową służbę wojskową (oddział Sił Powietrznych). Poza tym od blisko czterech lat dziewczyna próbuje własnych sił w modelingu. Panna Shelbia pracuje dla agencji z Londynu, Los Angeles, Miami, Austrii, Niemiec i Szwecji. Dziewczyna ma już na swoim koncie między innymi kampanie reklamowe dla odzieżowej firmy Castro czy też dla firmy kosmetycznej Kylie Jenner. Modelkę obserwuje na Instagramie milion followersów.

Co sądzisz o jej urodzie? Czy rzeczywiście zasługuje na miano „najpiękniejszej”? Według nas z pewnością trudno przejść obok niej obojętnie…

Przeczytaj też: NAJPOPULARNIEJSZE FILMY I SERIALE, KTÓRE OGLĄDALIŚMY NA NETFLIXIE W 2020 ROKU

Zdjęcie główne: Pascal Le Segretain/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak kupując przez Internet można wybrać właściwe buty dla siebie?
Jak kupując przez Internet można wybrać właściwe buty dla siebie?
Od odkrycia Twojego idealnego stylu, przez rozumienie rozmiarów i składów do rzetelnego sprawdzania opinii - oto końcowa instrukcja do kupowania butów online, która pozwoli Ci podejmować świadome decyzje.
Jak przygotować się do pierwszego rejsu po zdobyciu patentu sternika?
Jak przygotować się do pierwszego rejsu po zdobyciu patentu sternika?
Podążaj za naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak bezproblemowo przygotować się do pierwszego rejsu po zdobyciu upragnionego patentu sternika. Naucz się jak radzić sobie z pierwszymi wyzwaniami i zacznij cieszyć się swoją nową przygodą.
Jak online skontaktować się z lekarzem?
Jak online skontaktować się z lekarzem?
Od 2019 roku pacjenci w Polsce mogą korzystać z teleporad lekarskich. Wyjaśniamy, jak można skontaktować się z lekarzem w trybie online.
Ostatnie wpisy