Niezapomniany wieczór kawalerski – jak dobrze go zorganizować?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wieczór w męskim gronie powinien być niezapomniany, dlatego warto się do niego dobrze przygotować. Dowiedz się, jakie są preferencje Pana Młodego i sprawdź, jakim dysponujesz budżetem, by zorganizować wyjątkowe party dla swojego przyjaciela. O czym należy pamiętać?

Najważniejsze jest miejsce, w jakim odbędzie się cała impreza. Powinno być dostosowane do liczby gości i tego, co lubi przyszły kandydat na męża. Wcześniej zdecyduj o charakterze takiego spotkania, a w szczególności zadbaj o dobre jedzenie i odpowiednie trunki. Sprawdzą się ciepłe posiłki oraz wyborowe napoje, nie tylko sprawdzone, czyste alkohole, ale także oryginalne wódki smakowe i aktualnie popularne dobre destylaty, które podkręcą każdą imprezę. Powinny się znaleźć na stole niezależnie od tego, czy jest to uroczystość w restauracji, czy zwyczajna domówka.

O czym należy pamiętać podczas wieczoru kawalerskiego?

Najważniejszy jest dobry plan, zwłaszcza jeśli do spotkania będzie zaproszonych więcej osób. Możesz rozdzielić poszczególne zadania na innych uczestników, by zdjąć z siebie cały trud takich przygotowań. Jeśli nie chcesz zawieść przyszłego Pana Młodego, zaplanują imprezę na jego cześć z dużym wyprzedzeniem. Najpierw ustal, w jaki sposób spędzicie ten wieczór. Nie zawsze musi to być klubowe spotkanie z udziałem striptizerki. Do wyboru masz naprawdę wiele miejsc i sporo ciekawych pomysłów. Oto najpopularniejsze aktywności i tematy, które cieszą się dużym zainteresowaniem podczas kawalerskiego wieczoru:

  • sportowy duch – zmotywuj całą drużynę męską do ruchu w parku linowym lub zaproś ich na ściankę wspinaczkową,
  • weekend męski poza miastem – może mieć posta
  • biwaku i ogniska lub spływu kajakowego,
  • ekstremalne doświadczenia – postaw na skok na bungee, lot paralotnią czy przelot helikopterem,
  • strzelnica lub paintball – zespołowe gry dostarczą panom wiele przedniej zabawy,
  • wyjazd na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej lub koncert preferowanego bandu muzycznego – super pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Należy uwzględnić to, że po każdym wysiłku mężczyźni lubią dobrze zjeść, dlatego na wyjeździe zarezerwuj stoliki w lokalnej restauracji, a podczas domówki postaw na sprawdzony catering lub dobrą pizzę z ulubionej, włoskiej restauracji.

Wieczór kawalerski – czego jeszcze nie może zabraknąć?

Ludzie kreują atmosferę spotkania, dlatego zadbaj o wyselekcjonowany dobór gości. Najlepiej, żeby były to osoby, które dobrze się znają i dobrze czują w swojej obecności. Jeżeli wieczór ma być niespodzianką, ustal potajemnie z innymi uczestnikami, w jakim miejscu się spotykacie. Pamiętaj o dodatkowych atrakcjach, np. pinacie w kształcie serca lub ładnej dziewczyny, którą z zawiązanymi oczami Pan Młody ma za zadanie strącić za pomocą kija bejsbolowego. Ważne są dekoracje podkreślające charakter imprezy – balony, szarfy, toppery do drinków czy też odpowiednie nakrycia głowy. W przygotowaniu niespodzianek weź pod uwagę preferencje Pana Młodego, ponieważ to impreza na jego cześć więc, jeśli jest typem domatora, lepiej zorganizować mu typową domówkę, niż cały wieczór przeznaczyć na chodzenie po klubach.

Pamiętaj o kluczowych kwestiach dobrej organizacji takiego wieczoru: budżecie, preferencjach kandydata na męża oraz wcześniejszych ustaleniach z innymi uczestnikami. Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę i zbytnio nie „przeładuj” całego wieczoru nadmiernym programem. Czasem mniej znaczy lepiej – zostaw trochę czasu na rozkoszowanie się dobrym jedzeniem, drinkami i atrakcjami tego szczególnego przyjęcia.

Zdjęcie główne: pexels.com/PhotoMIX Company

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy naprawdę wiesz wszystko o probiotykach? Przedstawiamy najpopularniejsze fakty i mity
Czy naprawdę wiesz wszystko o probiotykach? Przedstawiamy najpopularniejsze fakty i mity
Masz problemy jelitowo-żołądkowe albo osłabioną odporność po przebytej chorobie? Jeśli tak, to włącz do swojej diety probiotyki. Dowiedz się, czym są i jak działają.
Jak skutecznie zapobiegać wypadaniu włosów u mężczyzn – sprawdzone metody i produkty
Jak skutecznie zapobiegać wypadaniu włosów u mężczyzn – sprawdzone metody i produkty
Zapoznaj się z niezawodnymi sposobami na profilaktykę wypadania włosów u mężczyzn, a także z polecanych produktami zapewniającymi efekty w formie silnych i zdrowych włosów.
Poznaj zalety automatyzacji procesu tworzenia CV dzięki Kreatorowi CV
Poznaj zalety automatyzacji procesu tworzenia CV dzięki Kreatorowi CV
Sprawdź, dlaczego powinieneś z niego skorzystać!
Ostatnie wpisy