Kawa jako pomysł na prezent

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Coroczne wymyślanie prezentów może być uciążliwe. Czasami warto postawić na proste, lecz wyjątkowe upominki, jak kawa. 

Czy kawa na prezent to dobry pomysł? 

Zestaw kaw na prezent to doskonały wybór nie tylko dla kogoś, kto pije jej dużo na co dzień czy baristy. Sprawi się również dla osoby, o której upodobaniach niewiele wiesz. Ponadto jeśli nie masz pomysłu na prezent, kawa będzie eleganckim upominkiem. Sprawdzi się idealnie dla kolegów z pracy, dla osób, które zatrudniasz czy partnera biznesowego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby obdarować takim zestawem bliskich jak dziadka, mamę, kuzyna czy siostrę. Jeśli obok ciebie wprowadzili się nowi sąsiedzi, a ty idziesz do nich w odwiedziny, warto zabrać ze sobą kawę. 

Jaka kawa sprawdzi się najlepiej jako upominek? 

Z różnych ankiet wynika, że najlepsza kawa na prezent to taka, której nie można kupić w markecie czy osiedlowym sklepie. Warto wybierać kawy ziarniste, ponieważ posiadają one dużo aromatu, jednak jeśli nie jesteś pewny, czy osoba obdarowywana posiada młynek, lepiej zdecydować się na kawę mieloną. 

Selezione Arabica 

Postaw na klasykę, jeśli chcesz, aby prezent kawowy był bezpieczny i uniwersalny. Sprawdzi się tutaj paczka 100% arabiki. Będzie ona bogata w smak i zapewni intensywny aromat. Sprawdzi się ona w wielu napojach jak espresso, caffe latte, cappuccino oraz flat white. Dzięki temu obdarowana osoba przyrządzać będzie mogła swoją ulubioną kawę. 

Na jakie okazje można podarować kawę?

Najlepsze prezenty to prezenty niespodzianki. Każda okazja, aby kogoś obdarować, jest dobra. Podarunek składający się z kaw ziarnistych lub mielonych podarowany podczas spotkania przy kawie okazać się może o wiele milszy niż podczas świąt, urodzin czy innych uroczystości. Co nie oznacza, że w przypadku tych okoliczności musisz zrezygnować z wręczania kawy. Stanowić ona może ciekawy dodatek lub być myślą przewodnią prezentu. Warto zwracać szczególną uwagę na zestawy kawowe. Często znajdują się w nich piękne szklanki lub filiżanki. 

Zestaw kawowy jako prezent

Zestawy kawowe mają wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że są już przepięknie zapakowane, dzięki czemu nie będziesz musiał już zawracać sobie głowy tą czynnością. Pamiętaj, że wiele osób lubi ładnie opakowane upominki, nawet jeśli są one drobiazgami.  Forma, w jakiej wręczysz podarunek, będzie świadczyć o twoim zaangażowaniu oraz wyjątkowości obdarowanego człowieka. Gotowy zestaw kawowy już sam w sobie dobrze się prezentuje. Ponadto jeśli robisz wiele prezentów na przykład dla swoich współpracowników, zaoszczędzisz na materiale oraz swoim czasie. 

Jeżeli szukasz prezentu kawowego, odwiedź sklep z kawą, w którym na pewno znajdziesz wiele inspiracji.

Fot.: Tina Guina/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pompadour to najmodniejsza fryzura tego sezonu. Sprawdź, jak ją układać
Pompadour to najmodniejsza fryzura tego sezonu. Sprawdź, jak ją układać
To uczesanie zyskało dziś popularność głównie dzięki barberom.
O czym mówi BMI i jak obliczyć ten wskaźnik?
O czym mówi BMI i jak obliczyć ten wskaźnik?
BMI to popularny obecnie współczynnik, który wyliczamy na podstawie stosunku masy ciała do naszego wzrostu. Dowiedz się, jak obliczyć wskaźnik masy ciała.
Akcesoria do golenia dla mężczyzn: Must-have dla doskonałego golenia
Akcesoria do golenia dla mężczyzn: Must-have dla doskonałego golenia
Odkryj must-have akcesoria do golenia dla mężczyzn: od maszynki i pędzla po krem i balsam. Udoskonal swoją rutynę pielęgnacyjną.
Ostatnie wpisy