Brad Pitt zaprojektował własną kolekcję ubrań. Zobacz efekty jego współpracy z marką Brioni

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Brad Pitt jest niewątpliwie człowiekiem wielu talentów. Zaprezentował się już szerokiej publiczności jako aktor, reżyser, architekt, wolontariusz, a teraz projektant mody.

Wielu celebrytów nawiązuje współprace z sieciówkami lub markami luksusowymi, chcąc artystycznie wyrazić siebie również poprzez kolekcje ubrań lub dodatków. Chcąc poczuć się jak gwiazda Hollywood o tak niepodważalnym statusie jak Brad Pitt, musimy zwrócić się w stronę Rzymu. Stamtąd bowiem pochodzi dom krawiecki Brioni, z którym aktor nawiązał współpracę.

W ramach tego projektu powstała kapsułowa kolekcja. Składa się na nią jedynie siedem elementów; grafitowy garnitur z zapinaną na dwa guziki marynarką, ciemnoszary wełniany płaszcz średniej długości, tzw. car coat, ciemnoszare kaszmirowe polo z długim rękawem, czarne wełniane smokingowe spodnie, do których możesz dobrać welurową marynarkę z szalowym kołnierzem i białą bawełnianą koszulę. Całość dopełnia ciemnoszara, ultralekka, dopasowana letnia marynarka z materiału będącego mieszanką wełny i jedwabiu. Jak sam Pitt zaznacza, są to rzeczy, które nosiłby osobiście.

Cała kolekcja ‘BP Signature’ dostępna jest na stronie internetowej brioni.com. Ceny wahają się od 550 do 4100 €.

Przeczytaj też: LEKCJA STYLU: CZEGO NAUCZYLIŚMY SIĘ OD JUSTINA TIMBERLAKE’A?

Zdjęcie główne: Steve Granitz/ WireImage/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Domowa siłownia – jak ją wyposażyć?
Domowa siłownia – jak ją wyposażyć?
Domowa siłownia to sposób na kontrolowanie swojej sylwetki oraz wagi w dogodnych dla siebie warunkach. Dowiedz się, jak dobrze wyposażyć domową siłownię.
Ból przewlekły kręgosłupa to nie żarty. Jak go leczyć?
Ból przewlekły kręgosłupa to nie żarty. Jak go leczyć?
Ból przewlekły kręgosłupa to długotrwała dolegliwość bólowa w obrębie kręgosłupa, która utrzymuje się przez co najmniej 12 tygodni. Może być wynikiem różnych czynników, takich jak urazy, przeciążenia lub problemy z układem kostno–mięśniowym.
Czy warto robić trening na kacu? Znamy odpowiedź na to pytanie
Czy warto robić trening na kacu? Znamy odpowiedź na to pytanie
Dowiedz się, czy warto robić trening na kacu.
Ostatnie wpisy