5 kont na instagramie, które powinni obserwować fani pilatesu!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś fanem aktywności fizycznej, a szczególnie pilatesu? Jeśli tak, to te konta na Instagramie powinieneś znać i obserwować! Można na nich znaleźć mnóstwo ciekawych ćwiczeń i przydatnych informacji! 

Instagram to nie tylko konta celebrytek, które zamieszczają piękne zdjęcia ze swoich podróży. To także miejsce, gdzie można znaleźć profile specjalistów z różnych dziedzin. Sprawdzamy, które konta warto śledzić, jeśli jest się fanem pilatesu, czyli ćwiczeń rozciągających i uelastyczniających wszystkie mięśnie ciała.  

1. melissawoodhealth

Jest to profil młodej mamy, która udowadnia wszystkim, że oczyszczony umysł oraz równowaga życiowa są kluczem do sukcesu i szczęśliwego życia. Trenerka przedstawia ćwiczenia z pilatesu i jogi. Do tego udowadnia, że do wykonywania tych aktywności wcale nie potrzebujemy specjalistycznego sprzętu – tak naprawdę wystarczą chęci. Jej treningi gwarantują niesamowite efekty w postaci ładnie zarysowanych mięśni i rozciągniętego ciała. Melissa dba także o wewnętrzne wyciszenie. 

2. isawelly

Isa to trenerka i tancerka, która współpracowała z takimi gwiazdami jak Kylie Minogue czy Madonna. Proponuje treningi, które są połączeniem luzu i sztuki równowagi. Ćwiczenia z nią są proste i wiążą się z ogromną dawką pozytywnej energii. 

3. movewithnicole

Nicole McPherson raz w tygodniu przygotowuje  trening z zakresu pilatesu oraz barre. Podczas nich udowadnia, że każdy może ćwiczyć, jeśli tylko chce. Treningi z nią trwają od 15 do 60 minut. 

4. lottiemurphy

Lottie to młoda Brytyjka, która pilatesem zajmuje się od 16. roku życia. Na swoim koncie dzieli się doświadczeniami oraz motywuje. Proponowane przez nią ćwiczenia są proste, dzięki czemu chętnie ćwiczą z nią nowicjusze.

5. alynarost.pilates

Pokazuje jak rozpalić mięśnie w bardzo krótkim czasie. Jej treningi to zazwyczaj 4-5 ćwiczeń, które robi się w 3-4 seriach. Wszystko wykonuje się powoli, ale bardzo dokładnie, przez co efekty są naprawdę rewelacyjne.

Zdj. główne: Sam Moghadam Khamseh/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Picie wody podczas treningu zwiększa sportowe wyniki
Picie wody podczas treningu zwiększa sportowe wyniki
Dowiedz się, jak woda wpływa na Twoje wyniki sportowe.
Jak wyglądać stylowo na wakacjach?
Jak wyglądać stylowo na wakacjach?
Szukasz inspiracji na letnie stylizacje? Sprawdź, jak ubierać się w czasie wakacji, by wyglądać lekko i z klasą!
Niebieskie światło wpływa na zaburzenia apetytu
Niebieskie światło wpływa na zaburzenia apetytu
Chcesz utrzymać smukłą sylwetkę lub zgubić zbędne kilogramy? Wyłącz komputer i odłóż telefon... przynajmniej godzinę przed snem.
Ostatnie wpisy