3 skuteczne sposoby, jak się zmotywować do ćwiczeń w nowym roku

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Postanowienia noworoczne wciąż czekają na realizację? Nie odkładaj dłużej dbania o sylwetkę i rusz z kanapy. Zacznij od przeczytania naszych 3 sprawdzonych sposobów na zastrzyk motywacji do zrobienia formy. Dzięki nim osiągniesz wyznaczone od dawna cele!

1. Postaw na różnorodne treningi

Pandemia COVID-19 zmniejszyła nasze możliwości co do różnorodności treningów, ale wciąż masz wybór. Bieganie, skakanie na skakance, jazda na rowerze to tylko kilka z mozliwych treningów spalających tłuszcz. Do treningu siłowego możesz użyć drążka, kettla, ciężarów i ławeczka, a nawet ciężaru swojego ciała lub taśm do ćwiczeń. Z pomocą przyjdą Ci tutorialw na YiuTube, z których dowiesz się, jak urządzić w zaciszu domowym swoją siłownię.

2. Treningi w gronie przyjaciół

Nic tak nie działa na motywację, jak sportowe osiągi dobrego kumpla. Do swoich postanowień noworocznych o dobrej formie, dołącz paczkę przyjaciół. Będziecie na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, poleceniami ćwiczeń, suplementów i wzajemnie dopingować się i pozytywnie nakręcać do regularnych treningów.

3. Z pomocą trenera

Nieocenionym wsparciem i źródłem wiedzy jest doświadczony trener. Najlepiej surowy, konsekwentny i nie idący na kompromisy. Profesjonalnie oceni Twoje możliwości, ustali cele i dobierze najbardziej efektywne typy treningów. Niech pandemiczna rzeczywistość Cię nie zwiedzie. Teraz możesz być pod stałą opieką swojego trenera online i ćwiczyć z nim podczas streamingów live. Do roboty!

Przeczytaj też: DODAJ TE ĆWICZENIA DO CODZIENNEGO TRENINGU, A SZYBCIEJ SCHUDNIESZ

Zdjęcie główne: Victor Freitas/Unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pomysły na prezenty z okazji Dnia Kobiet
Pomysły na prezenty z okazji Dnia Kobiet
Dzień Kobiet to doskonały moment, aby sprawić radość swojej partnerce. Sprawdź jakie prezenty cieszą się popularnością w 2023 roku!
Dlaczego warto być kierowcą autobusu w Warszawie?
Dlaczego warto być kierowcą autobusu w Warszawie?
W tym artykule przyjrzymy się bliżej, dlaczego warto rozważyć tę ścieżkę kariery.
Trzy zasady zdrowego grillowania
Trzy zasady zdrowego grillowania
Jak grillować, żeby spędzić przyjemnie czas, bez martwienia się o własne zdrowie? Poznaj trzy zasady zdrowego grillowania.
Ostatnie wpisy